W salonie kosmetycznym

Dwa rewelacyjne zabiegi wyszczuplające. Przyspieszają one spalanie tłuszczu i likwidują cellulitis, umiejscowiony najczęściej w dolnych partiach brzucha.

Slide Styler
Pomaga pozbyć się tłuszczyku i poprawić stan skóry poprzez drenaż limfatyczny i masaż brzucha. Zabieg wziął swą nazwę od stosowanego w nim urządzenia. Powietrze pod ciśnieniem wpo-mpowywane jest do specjalnych rękawów. Powstają delikatne, rytmiczne fale uciskowe, przepływające od palców nóg, wzdłuż kostek, łydek, ud, pośladków, do bioder i brzucha. Na chwilę ciśnienie w rękawach zanika i rozpoczyna się kolejny, płynny ucisk, kierujący limfę w stronę węzłów chłonnych. Do zabiegu stosuje się krem z wyciągiem z bluszczu i arniki.
Zalety: Specjalny rękaw na brzuch umożliwia pozbycie się zbędnych centymetrów z tej partii ciała. 20-minutowy masaż dolnej części brzucha sprawia, że system trawienny zostaje w naturalny sposób zaktywizowany.

Owijanie ciała

Zmniejsza obwód bioder, wyszczupla i modeluje sylwetkę, usuwa cellulitis, pojędrnia skórę. Kosmetyczka smaruje ciało kremem z olejkiem cynamonowym, pobudzającym spalanie tłuszczu. Owija je plastykową folią, zgodnie z zasadą drenażu limfatycznego, od dołu do góry, poczynając od kostek nóg aż do pasa. Potem trzeba leżeć przez godzinę pod ciepłym kocem. Pod wpływem ucisku i ciepła zwiększa się ciśnienie w przestrzeni międzykomórkowej, co ułatwia wydalanie zbędnych produktów przemiany materii i toksyn. Zalety: Już po pierwszym zabiegu traci się kilka centymetrów w obwodzie bioder i ud. Zabieg można stosować nawet wtedy, gdy na nogach są żylaki. Wady: brak.
Jedynym przeciwwskazaniem jest zapalenie żył i niewydolność nerek. Czas trwania kuracji: 5 zabiegów w odstępach czterodniowych. Przy otyłości trzeba zwiększyć ich liczbę. Dla podtrzymania efektów kosmetyczka zaleca stosowanie w domu specjalnych preparatów: żelu „FC”-L, płynu Selection Minceur lub żelu Pre-Vergeturef.

Aromatyczny masaż
Jeśli do masażu brzucha użyjesz aromatycznych olejków, przyspieszysz spalanie tłuszczu i złagodzisz objawy cellulitis. Olejki cyprysowy oraz cedrowy działają pobudzająco i ożywczo na tkankę. Substancje w nich zawarte poprawiają ukrwienie i przepływ limfy, przyczyniając się do napięcia tkanki podskórnej. Zrób ze skóry poprzeczną fałdkę i przesuwaj ją jak falę od dołu brzucha w stronę talii.