Preferencje fetyszystyczne

seksJeśli zależy jej na utrzymaniu związku, będzie grała swoją rolę, w duchu nie godząc się na to. Ale jeśli jej pozycja w związku jest mocna, powie: „nie”. Inna rzecz, że kobiety często tak dobrze wchodzą w rolę, że właściwie zaczyna się im to podobać. Niektóre zwierzały się, że są zdziwione i zaskoczone, że tak łatwo i z satysfakcją udało im się „wcielić” w trochę inną osobę. Nie ma w tym niczego specjalnie dziwnego, bowiem kobiety to urodzone aktorki. Często grają, nawet zupełnie nieświadomie.

Jednak te, które mimo wszystko nie zaakceptowały do końca preferencji fetyszystycznych swojego mężczyzny, będą się wciąż zastanawiały, skąd mu to przyszło do głowy.

Tak naprawdę nie ma to wielkiego znaczenia, choć przeważnie swoje źródło ma to w pierwotnym impulsie, obrazie erotycznym. Na przykład, pierwsza kobieta, która silnie zadziałała na jego zmysły, nosiła podwiązki. I dziś najbardziej podniecają go kobiety, które w intymnych sytuacjach mają na sobie coś podobnego.

Kobiety rzadziej naznaczone są „piętnem” fetyszyzmu. Ale jeśli już, to przejawia się to choćby w taki sposób: ojciec dziewczyny palił fajkę, a ona sama była z nim mocno emocjonalnie związana. W późniejszym życiu podświadomie będzie wybierać tych mężczyzn, którzy też tę fajkę palą. Albo zapach – pierwsza sympatia używała perfum, które głęboko zapadły w pamięć. Po latach zetknięcie z podobnym zapachem wywoła pozytywne, radosne skojarzenie i na tego właśnie mężczyznę kobieta spojrzy z większym zainteresowaniem.