Co potrafią modne kreski na powiece?

kreskaPodkreślają kształt oka.
Pociągnij linię eyelinerem wzdłuż górnej powieki, a oczy zyskają piękny, migdałowy kształt. Staną się także bardziej wyraziste.

Dodają spojrzeniu blasku. Tuż przy linii górnych rzęs namaluj brokatową kreskę, a twoje oczy będą fantastycznie rozświetlone. To dobry pomysł na bal.

Powiększają oczy. Ale gdy podkreślisz je aż dwoma kreskami, w dwóch kolorach. Na górnej powiece pociągnij czarną, zaś po wewnętrznej stronie dolnej – białą kreskę.

Zagęszczają rzęsy. Jeśli włoski nie są zbyt gęste, warto wzdłuż górnej powieki poprowadzić czarną, a dolnej – brązową kreskę. Rzęsy będą wtedy piękne nawet bez tuszu.

Odżywczy krem na noc

Po męczącym dniu ty potrzebujesz wypoczynku, a twoja skóra – uderzeniowej dawki składników odżywczych. Najszybciej regeneruje się ona podczas snu – na odzyskanie dobrego wyglądu potrzebuje go ok. 7-8 godzin.

Warto jej pomóc, stosując odpowiednie kosmetyki, które nie tylko poprawią jej nawilżenie (potrzebne każdemu rodzajowi cery, w każdym wieku), ale także dostarczą broni do walki z czasem.

Sięgaj po kremy przeznaczone specjalnie na noc. Zawierają one witaminy (m.in. C, E, F) niezbędne dla utrzymania dobrej kondycji i jędrności skóry oraz ekstrakty roślinne, wspomagające odnowę komórek i odbudowę warstwy kolagenowej odpowiedzialnej za elastyczność skóry.

Pedikiur raz na 7 dni

Na co dzień powinnaś dbać o to, by twoje buty były wygodne, dobrze dopasowane do rozmiaru stopy, z obcasem o wysokości 3-4 cm. Raz w tygodniu zrób porządny pedikiur, usuń stwardniałą, zrogowaciałą skórę.

Odprężająca kąpiel: dodaj do wody szklankę naparu z liści i kwiatów lipy. Osusz stopy i wmasuj w nie sok z połowy cytryny.

Gimnastyka: przetaczaj bosą stopą puszkę lub piłeczkę tenisową w przód i w tył.